ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/08/11 14:49:24
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(129)

سیفی: روز سیزده آبان تجلی بصیرت ملت ایران است

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش در آستانه فرا رسیدن سالروز ۱۳ آبان و روز دانش آموز گفت: ارتش به عنوان یک نیروی نظامی در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی کشور اقداماتی را برای سالروز ۱۳ آبان در نظر گرفته است که از جمله آنها ایجاد نمایشگاهی در محل راهپیمایی است.
سیفی: روز سیزده آبان تجلی بصیرت ملت ایران است رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش در آستانه فرا رسیدن سالروز 13 آبان و روز دانش آموز گفت: ارتش به عنوان یک نیروی نظامی در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی کشور اقداماتی را برای سالروز 13 آبان در نظر گرفته است که از جمله آنها ایجاد نمایشگاهی در محل راهپیمایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/28361.jpg سیفی:,روز,سیزده,آبان,تجلی,بصیرت,ملت,ایران,است Icana

سرتیپ دوم حسن سیفی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی افزود: با توجه به هجمه های تبلیغاتی که علیه کشورمان طی سال های اخیر و دوران پس از انقلاب ایجاد شده سالروز 13 آبان و روز دانش آموز امسال نسبت به سال های قبل کمی متفاوت است.

وی ادامه داد: دانش آموزان و نسل جوان کشور در نوک پیکان تبلیغات سوء دشمنان قرار دارد که سالروز 13 آبان نیز نشان دهنده بصیرت ملت ایران است.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش در پایان یادآور شد: سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش در تدوین آثار و خاطرات به جا مانده از شهدا، ایثارگران و جانبازان ارتش تلاش هایی کرده که البته تعدادی از رزمندگان ارتش نیز هنوز پرونده ای تشکیل نداده اند که این مسئله در دست بررسی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet