حلول ماه ربیع الاول
1391/08/11 14:09:43
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(127)

افاضلی: در برخی از اقلام دارویی با کمبود مواجهیم

مدیرعامل یک شرکت داروسازی با تاکید بر اینکه هم‌اکنون در تامین برخی اقلام دارویی با کمبود مواجهیم، گفت: مسئولان باید با برنامه‌ریزی در جهت حل مشکلات این حوزه تلاش کنند.
افاضلی: در برخی از اقلام دارویی با کمبود مواجهیم مدیرعامل یک شرکت داروسازی با تاکید بر اینکه هم‌اکنون در تامین برخی اقلام دارویی با کمبود مواجهیم، گفت: مسئولان باید با برنامه‌ریزی در جهت حل مشکلات این حوزه تلاش کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/24608.jpg افاضلی:,در,برخی,از,اقلام,دارویی,با,کمبود,مواجهیم Icana

سیامک افاضلی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با بیان اینکه هلال‌احمر از زمان جنگ برای تامین نیازهای دارویی کشور تلاش‌های بسیاری کرده است، تصریح کرد:‌ خوشبختانه عملکرد این سازمان در چند سال اخیر در ارائه داروها به ویژه داروهای خاص به بیماران بسیار مطلوب بوده است.

وی با اعلام اینکه هم‌اکنون به علت مسائل مختلفی کشور با مشکلاتی در حوزه دارو مواجه است، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی سازمان‌های مربوطه در آینده‌ای نه چندان دور مشکلات حوزه دارو برطرف خواهد شد.

افاضلی با اعلام اینکه هم‌اکنون کشور در برخی از اقلام دارویی با کمبود مواجه است، یادآور شد: این کمبودها تنها در زمانی رخ می‌دهد که سازمان هلال‌احمر به دنبال تامین و خرید محصولات دارویی است لذا زمانی که محصولات خریداری می‌شود، کمبودهای دارویی هم برطرف می‌شود.  

مدیر عامل یک  شرکت داروسازی  با تاکید بر اینکه حل مشکل تامین ارز داروهای وارداتی از قدرت هلال‌احمر خارج است، افزود: مسئولان باید با برنامه‌ریزی در جهت اختصاص ارز مرجع برای واردات محصولات دارویی تلاش کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet