خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 14:51:42
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(130)

عطار: رونمایی از تولید مواد اولیه 5 داروی جدید انجام شد

مدیرعامل یک شرکت دارویی تامین اجتماعی با اشاره به خودکفایی در تولید مواد اولیه ۵ داروی جدید گفت: با تولید مواد اولیه بسیاری از داروها می توان از وابستگی به کشورهای غربی کاست و جلوی خروج ارز از کشور را گرفت.
عطار: رونمایی از تولید مواد اولیه 5 داروی جدید انجام شد مدیرعامل یک شرکت دارویی تامین اجتماعی با اشاره به خودکفایی در تولید مواد اولیه 5 داروی جدید گفت: با تولید مواد اولیه بسیاری از داروها می توان از وابستگی به کشورهای غربی کاست و جلوی خروج ارز از کشور را گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/24609.jpg عطار:,رونمایی,از,تولید,مواد,اولیه,5,داروی,جدید,انجام,شد Icana

حسین عطار از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با بیان اینکه یکی از ضعف های کشور تأمین مواد اولیه دارویی بوده است افزود: با تلاش پزشکان و داروسازان ایرانی تا حدود بسیاری از این ضعف ها کاسته شده و در زمینه تولید داروهای ضد سرطان به خودکفایی رسیده ایم.

مدیرعامل  یک شرکت دارویی تامین اجتماعی  با اشاره به خودکفایی در تولید مواد اولیه 5 داروی جدید گفت: با تولید مواد اولیه بسیاری از داروها می توان از وابستگی به کشورهای غربی کاست و جلوی خروج ارز از کشور را گرفت.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet