خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 16:08:19
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(131)

شریف حسینی: طرح سؤال از رئیس جمهور به قوت خود باقی است

عضو هیأت رئیسه مجلس درباره آخرین وضعیت طرح سؤال از رئیس جمهور گفت: این طرح قرار است روز یکشنبه در صحن علنی مجلس اعلام وصول شود که پس از آن اجرایی شدن این طرح به جریان می افتد.
شریف حسینی: طرح سؤال از رئیس جمهور به قوت خود باقی است عضو هیأت رئیسه مجلس درباره آخرین وضعیت طرح سؤال از رئیس جمهور گفت: این طرح قرار است روز یکشنبه در صحن علنی مجلس اعلام وصول شود که پس از آن اجرایی شدن این طرح به جریان می افتد. https://cdn.icana.ir/d/019/19352.jpg شریف,حسینی:,طرح,سؤال,از,رئیس,جمهور,به,قوت,خود,باقی,است Icana

سیدشریف حسینی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با بیان اینکه تکلیف طرح سؤال از رئیس جمهور یکشنبه 14 آبان ماه مشخص می شود یادآور شد: تا زمان اعلام وصول این طرح در صحن علنی مجلس بر تعداد امضاها کم یا زیاد می شود و بر این اساس صحبت از نصاب افتادن یا نیافتادن این طرح در حال حاضر نوعی پیشگویی است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: اما زمانی که این طرح در صحن علنی مجلس مطرح شود تأثیری بر روند اجرایی شدن این طرح نخواهد گذاشت حتی اگر از نصاب بیافتد.

عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: چنانکه این طرح در صحن علنی مطرح شود حتی اگر یک نفر امضا کننده باقی مانده باشد طرح سؤال از رئیس جمهور به صورت قانونی اجرایی شده و به رئیس جمهور ابلاغ می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet