خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 16:11:49
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(132)

شجاعی کیاسری: پیروی از فرمایشات رهبری نشان دهنده ولایت مداری دکتر لاریجانی است

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس پیروی دکتر لاریجانی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ وحدت مسئولان و قوا را نشان دهنده نگاه هوشمندانه و تیزبینانه رئیس مجلس شورای اسلامی توصیف کرد.
شجاعی کیاسری: پیروی از فرمایشات رهبری نشان دهنده ولایت مداری دکتر لاریجانی است سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس پیروی دکتر لاریجانی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ وحدت مسئولان و قوا را نشان دهنده نگاه هوشمندانه و تیزبینانه رئیس مجلس شورای اسلامی توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/28371.jpg شجاعی,کیاسری:,پیروی,از,فرمایشات,رهبری,نشان,دهنده,ولایت,مداری,دکتر,لاریجانی,است Icana

سیدرمضان شجاعی کیاسری ازغرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ضمن تشکر از مجلس شورای اسلامی برای پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب که حفظ وحدت مسئولان و قوا را توصیه کرده بودند گفت: نیاز جامعه امروز پس از منویات رهبری حفظ انسجام و وحدت مسئولان است.

وی افزود: برای جبران خسارت به افکار عمومی که در پی رسانه ای شدن اختلافات مسئولین به وجود آمده است و همچنین برای مأیوس کردن دشمنان و خوشحال کردن دوستداران نظام جمهوری اسلامی هر سه قوه باید از فرمایشات رهبری اطاعت کنند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگوی کشورهای مسلمان در جهان باید از انسجام و وقار برخوردار باشد تا دل دوستداران خود را شاد کند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet