خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/11 15:32:00
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها

حسین ربانی: مناظره های نمایندگان ظرفیت های فراموش شده کشور را احیا می کند

رئیس فرهنگسرای رسانه با اشاره به این که رسانه‌ها قدرت تاثیرگذاری فوق العاده‌ای بر روی عامه مردم دارند گفت: رسانه‌ها می‌توانند در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و غیره مردم را در جریان کامل امور قرار دهند به خصوص در شرایط کنونی که به انتخابات ریاست جمهوری می‌شویم.
حسین ربانی: مناظره های نمایندگان ظرفیت های فراموش شده کشور را احیا می کند رئیس فرهنگسرای رسانه با اشاره به این که رسانه‌ها قدرت تاثیرگذاری فوق العاده‌ای بر روی عامه مردم دارند گفت: رسانه‌ها می‌توانند در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و غیره مردم را در جریان کامل امور قرار دهند به خصوص در شرایط کنونی که به انتخابات ریاست جمهوری می‌شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/4748.jpg حسین,ربانی:,مناظره,های,نمایندگان,ظرفیت,های,فراموش,شده,کشور,را,احیا,می,کند Icana

حسین ربانی غریبی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه فرهنگی با بیان این که رسانه‌ها می‌توانند دغدغه‌های مردم را به خوبی به گوش مسئولان برسانند افزود: ایجاد فضاهایی از سوی رسانه‌ها که منجر به نشست‌های تخصصی و مناظرات در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصادی و اجتماعی می‌شود می‌تواند مشکلات مردم را کاهش دهد.

رئیس فرهنگسرای رسانه با مثبت ارزیابی کردن نقش رسانه ها تصریح کرد: خبرگزاری ها می توانند با ایجاد مناظره های انتخاباتی در فرهنگسراها مشکلات مردم را مطرح کنند و در این گفت و گو ها است که راه حل هایی برای حل مشکلات مردم پیدا می شود.

وی افزود: فرهنگسراهای رسانه در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی اقدامات خود را دنبال می کنند و از اینکه نمایندگان مجلس در این فضاها مناظرات خود را انجام دهند، استقبال می کنیم.

ربانی گفت: قطعا مناظرات می تواند ظرفیت های گم شده و فراموش شده اقتصادی، سیاسی و هنری کشور را احیا کند و نتیجه آن برای همگان ملموس شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet