هدر اصلی
1391/08/11 16:39:27
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(134)

هاشمی: حضور بخش خصوصی در ساخت مسکن مهر پررنگ تر شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به روند کیفی ساخت مسکن مهر در کشور گفت: در حال حاضر ساخت مسکن مهر در کشور روند خوبی دارد اما باید حضور بخش خصوصی در ساخت این نوع مسکن پررنگ تر شده و تقویت شود.
هاشمی: حضور بخش خصوصی در ساخت مسکن مهر پررنگ تر شود عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به روند کیفی ساخت مسکن مهر در کشور گفت: در حال حاضر ساخت مسکن مهر در کشور روند خوبی دارد اما باید حضور بخش خصوصی در ساخت این نوع مسکن پررنگ تر شده و تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21549.jpg هاشمی:,حضور,بخش,خصوصی,در,ساخت,مسکن,مهر,پررنگ,تر,شود Icana

سیدمهدی هاشمی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: تقویت جایگاه بخش خصوصی در بخش مسکن و به خصوص مسکن مهر موجب تعدیل قیمت ها شده و بر افزایش سرعت تولید مسکن نیز کمک می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ادامه داد: در حال حاضر مسکن مهر با اندکی افزایش قیمت روبرو شده که این مسئله منطقی است و قیمت ها با توجه به افزایش هزینه ها باید افزایش یابد اما هرگونه جهش قیمتی باید کارشناسی شده انجام شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان یادآور شد: در حال حاضر حضور بخش خصوصی در ساخت مسکن مهر کمرنگ است که نه تنها این حضور باید تقویت شود بلکه دولت باید در ابتدای این طرح افزایش هزینه ها را پیش بینی می کرد تا بار مالی برای مردم ایجاد نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet