هدر موبایل
1391/08/11 17:20:33
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(136)

یوسف‌پور: جامعه تحمل افزایش قیمت برق را ندارد

معاون سابق پارلمانی وزارت نیرو گفت: جامعه در شرایط کنونی کشش افزایش قیمت برق را ندارد و برای کاهش قیمت برق باید بخش خصوصی وارد عرصه شود.
یوسف‌پور: جامعه تحمل افزایش قیمت برق را ندارد معاون سابق پارلمانی وزارت نیرو گفت: جامعه در شرایط کنونی کشش افزایش قیمت برق را ندارد و برای کاهش قیمت برق باید بخش خصوصی وارد عرصه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4600.jpg یوسف‌پور:,جامعه,تحمل,افزایش,قیمت,برق,را,ندارد Icana

علی یوسف‌پور از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی درباره افزایش قیمت برق گفت: جامعه کشش افزایش قیمت برق و آب را در مقطع کنونی تا پایان سال ندارد.

معاون سابق پارلمانی وزارت نیرو تصریح کرد: ما باید با فعال کردن بخش خصوصی شرایط تولید برق را رقابتی کنیم تا قیمت برق در کشور کاهش یابد در این شرایط اقتصادی قیمت برق از سر ناچاری تعیین شده است.

وی با بیان این که با فعال سازی بخش خصوصی و افزایش تولید برق ما ظرفیت صادرات را نیز خواهیم داشت یادآور شد: بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس و 14 همسایه ایران خواهان استفاده از  برق ایران هستند.

یوسف‌پور یادآور شد: ایران علاوه بر داشتن ظرفیت‌های نفت و گاز به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد می‌تواند برق هم ترانزیت و صادر کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet