هدر اصلی
1391/08/11 17:27:23
سرویس بین الملل
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(137)

مطهرنیا: رژیم صهیونیستی به دنبال محدود کردن مقاومت در جغرافیای فلسطین است

کارشناس مسائل خاورمیانه و بین الملل گفت: رژیم صهیونیستی با ترور شخصیت های مقاومت به دنبال محدود کردن مقاومت در جغرافیای فلسطین است.
مطهرنیا: رژیم صهیونیستی به دنبال محدود کردن مقاومت در جغرافیای فلسطین است کارشناس مسائل خاورمیانه و بین الملل گفت: رژیم صهیونیستی با ترور شخصیت های مقاومت به دنبال محدود کردن مقاومت در جغرافیای فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/10813.jpg مطهرنیا:,رژیم,صهیونیستی,به,دنبال,محدود,کردن,مقاومت,در,جغرافیای,فلسطین,است Icana

مهدی مطهرنیا از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل افزود: اسرائیل به خوبی دریافته است که دیگر نمی تواند همچون قرن 20 در سیاست آمریکا اثرگذار باشد آمریکا برای پاسخگویی به افکار عمومی به این نتیجه رسیده که در کنار رژیم صهیونیستی دولت فلسطین را احیا کند بر همین اساس صهیونیست های نیویورک نشین به دنبال حفظ منافع خود هستند.

این استاد دانشگاه افزود: از سوی دیگر اسرائیل دریافته که از وضعیت موجود در سوریه و فلسطین و همچنین مسئله هسته ای ایران باید حداکثر استفاده را داشته باشد و در حاشیه بحران آفرینی های خود اهداف تحدید شده اش را دنبال کند.

مطهرنیا تصریح کرد: یکی از اهداف اسرائیل محدود کردن مقاومت در محدوده جغرافیایی فلسطین است و با بمباران نوار غزه که با هدف به شهادت رساندن شخصیت های مقاومت انجام می شود این سیاست را پیگیری می کند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet