عید سعید فطر
1391/08/11 18:05:36
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(139)

حداد عادل: اواخر امسال درباره نامزدی در انتخابات تصمیم می گیرم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نباید برای اعلام حضور در انتخابات عجله کرد گفت: نظر نهایی برای نامزدی در انتخابات را اواخر امسال اعلام می کنم.
حداد عادل: اواخر امسال درباره نامزدی در انتخابات تصمیم می گیرم عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نباید برای اعلام حضور در انتخابات عجله کرد گفت: نظر نهایی برای نامزدی در انتخابات را اواخر امسال اعلام می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/28385.jpg حداد,عادل:,اواخر,امسال,درباره,نامزدی,در,انتخابات,تصمیم,می,گیرم Icana

غلامعلی حداد عادل از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با بیان اینکه طبق اعلام نظر رهبری اظهار نظر درباره نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری زود است افزود: علاوه بر اینکه رهبری فعالیت های زودرس انتخاباتی را منع کردند من هم عقیده دارم که در حال حاضر اولویت رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه مشکلات اقتصادی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز برای تصمیم گیری در انتخابات آتی ریاست جمهوری زود است تأکید کرد: قاعدتاً در اواخر سال تکلیف همه روشن می شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره زمان اعلام نظر خود برای حضور در انتخابات تصریح کرد: من هم تا آخر سال درباره نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet