هفته دفاع مقدس
1391/08/12 12:06:11
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(145)

اسفندیاری: رژیم‌صهیونیستی قدرتی پوشالی در منطقه است

معاون روابط بین الملل سازمان بسیج مستضعفین، رژیم‌صهیونیستی را قدرتی پوشالی در منطقه خواند و گفت: حمایت برخی از حکام مرتجع منطقه باعث شده تا رژیم صهیونیستی موجودیت خود را در منطقه حفظ کند.
اسفندیاری: رژیم‌صهیونیستی قدرتی پوشالی در منطقه است معاون روابط بین الملل سازمان بسیج مستضعفین، رژیم‌صهیونیستی را قدرتی پوشالی در منطقه خواند و گفت: حمایت برخی از حکام مرتجع منطقه باعث شده تا رژیم صهیونیستی موجودیت خود را در منطقه حفظ کند. https://cdn.icana.ir/d/019/23912.jpg اسفندیاری:,رژیم‌صهیونیستی,قدرتی,پوشالی,در,منطقه,است Icana

احمد اسفندیاری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد و در گفت وگو با خبرنگار سیاسی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی قدرتی پوشالی در منطقه است، گفت: اگر حمایت های برخی حکام مرتجع عربی در منطقه نبود، قطعا هویت جعلی به نام اسرائیل در خاورمیانه وجود نداشت.

معاون روابط بین الملل سازمان بسیج مستضعفین گفت: وقتی تحرکات رژیم صیهونیسم را بررسی می کنیم، متوجه می شویم که رگه هایی از آن در بحران های سوریه دیده می شود، از سویی توسعه القاعده و طالبان نیز از سوی صهیونیست ها دنبال می شود.

وی افزود: آمارها نشان از رشد فزاینده اسلام گرایی در مناطق مختلف جهان دارد و به همین دلیل است که جریان غرب و صهیونیزم برای رونق اسلام افراطی و وهابی تلاش می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet