ایام محرم 1398
1391/08/12 11:40:19
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(143)

شهریاری:پشت‌پرده حادثه تروریستی‌چابهار فعلا اطلاع‌رسانی نمی‌شود

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع دانش‌آموزان و پیام‌های لبیک روسای قوای مقننه و قضائیه به ایشان گفت: اگر چه رئیس قوه مجریه نیز پیام داده‌اند اما پیام وی مبنی بر تلاش برای اجرای قانون اساسی دور از واقعیت است.
شهریاری:پشت‌پرده حادثه تروریستی‌چابهار فعلا اطلاع‌رسانی نمی‌شود رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع دانش‌آموزان و پیام‌های لبیک روسای قوای مقننه و قضائیه به ایشان گفت: اگر چه رئیس قوه مجریه نیز پیام داده‌اند اما پیام وی مبنی بر تلاش برای اجرای قانون اساسی دور از واقعیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/13652.jpg شهریاری:پشت‌پرده,حادثه,تروریستی‌چابهار,فعلا,اطلاع‌رسانی,نمی‌شود Icana

حسینعلی شهریاری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع دانش‌آموزان و دانشجویان تصریح کرد: مقام معظم رهبری بسیار هوشمندانه و به موقع تذکرات لازم را به مسئولان اعلام کردند که با توجه به فضای سیاسی کشور مسئولان اجرایی و سایر دستگاه‌ها اختلافات را کنار بگذارند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این فرمایش رهبر معظم انقلاب به معنی تعطیل شدن نقد دلسوزانه نیست، افزود: اختلافات میان مسئولان به گونه‌ای نباشد که مردم را ناراضی کند و سبب شود خود مردم راساً برای اجرای مطالبات رهبر معظم انقلاب وارد عمل شوند.

وی با بیان اینکه تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب هم به‌عنوان ولی‌فقیه و هم به‌عنوان مرجع تقلید وظیفه شرعی آحاد جامعه است، گفت: پیام‌های لبیک روسای دو قوه مقننه و قضائیه به رهبر معظم انقلاب بدون قید و شرط و به‌عنوان اطاعت محض از ولی‌فقیه است، اما انتظار نداشتیم پیام رئیس جمهور اینگونه باشد.

شهریاری با بیان اینکه مطمئناً رهبر معظم انقلاب بیشتر از دیگران بر اجرای قانون اساسی و احقاق حقوق ملت پافشاری دارند، گفت: این پیام رئیس جمهور دور از واقعیت است.

وی با بیان اینکه فعلا قرار نیست اطلاعات مربوط به عوامل پشت پرده حادثه تروریستی چابهار اطلاع‌رسانی شود، گفت: دشمنان نظام و انقلاب تلاش دارند تا با توجه به موقعیت استراتژیک استان سیستان و بلوچستان، در این استان برای ایجاد اختلافات قومی و مذهبی و ضربه زدن به نظام سرمایه‌گذاری کنند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: از سران طوایف و روحانیون اهل سنت استان می‌خواهم تا مردم را نصیحت کنند و با ارائه تفسیر صحیحی از قرآن به آنها بگویند که در هیچ کجای قرآن و سنت پیامبر (ص) گفته نشده است که اگر مسلمانی را بکشید، به بهشت می‌روید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet