هدر موبایل
1391/08/12 11:29:18
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(142)

احمدی لاشکی: پیگیر استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت هستیم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به دلیل مشکلات اقتصادی و تعطیلی بی‌رویه کارخانجات به شدت استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را پیگیری خواهیم کرد.
احمدی لاشکی: پیگیر استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت هستیم عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به دلیل مشکلات اقتصادی و تعطیلی بی‌رویه کارخانجات به شدت استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را پیگیری خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/26555.jpg احمدی,لاشکی:,پیگیر,استیضاح,وزیر,صنعت،,معدن,و,تجارت,هستیم Icana

قاسم احمدی لاشکی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که در صنعت وجود دارد از جمله تعطیلی بی‌رویه کارخانجات و مشکلاتی که شهرک‌های صنعتی با آن مواجه هستند، استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولویت کاری قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی شاهد پیچیدگی مشکلات اقتصادی باشیم، افزود: گرانی‌هایی که ثانیه به ثانیه بالا و پایین می‌شود نشان از بی‌تدبیری و بی‌برنامگی در فعالیت و اقدامات این وزارتخانه است که مسئول آن یعنی وزیر نسبت به اینگونه اقدامات باید پاسخگو باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: من شخصاً از هیات رئیسه درخواست داشتم تا به این مهم رسیدگی کند تا شائبه اینکه دست‌هایی در کار است تا این امر را به تعویق بیندازد ایجاد نشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سوال که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در هماهنگی به سه قوه، آیا ممکن است استیضاح وزیر به تعویق بیفتد تا به طور کل برگزار نشود، گفت: بیانات مقام معظم رهبری هشدار به مسئولان قوا بود و ما نیز ملزم هستیم تا در عمل فرمایشات ایشان را اجرا کنیم، اما صحبت‌های رهبری بیشتر در مورد طرح سوال از رئیس جمهور بود نه استیضاح وزرا، چرا که استیضاح وزیر و پاسخگویی به مشکلات مردم جزو وظایف نمایندگان است و اگر آن را انجام ندهیم درواقع وظایف خود را رها کرده‌ایم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet