هدر اصلی
1391/08/12 14:29:28
سرویس اقتصادی
تقی‌پور در گفت وگو با خانه ملت:

موافق افزایش تعرفه تلفن همراه نیستم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ورود تجهیزات اپراتور سوم تلفن همراه گفت: تجهیزات اپراتور سوم تلفن همراه در دو فاز وارد شده و فاز بعدی خرید تجهیزات هم در حال انجام است.
موافق افزایش تعرفه تلفن همراه نیستم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ورود تجهیزات اپراتور سوم تلفن همراه گفت: تجهیزات اپراتور سوم تلفن همراه در دو فاز وارد شده و فاز بعدی خرید تجهیزات هم در حال انجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/2231.jpg موافق,افزایش,تعرفه,تلفن,همراه,نیستم Icana

رضا تقی پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص افزایش قیمت تعرفه های تلفن همراه گفت: معمولاً از افزایش قیمت کسی استقبال نمی کند و امیدواریم در فضای رقابتی به وجود آمده اپراتورها قمیت هایشان را افزایش ندهند بلکه با بالا بردن کیفیت خدمات، جذابیت بیشتری برای کاربران ایجاد کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین درباره افزایش تعرفه تلفن ثابت تصریح کرد: تلفن ثابت هم سبد هزینه ای دارد و اگر نیاز به تغییر باشد اپراتورها درخواست خود را به کمیسیون تنظیم مقررات برای بررسی ارسال می کنند اما در مجموع ما علاقه ای به افزایش قیمت نداریم.

وی همچنین درباره ورود تجهیزات اپراتور سوم تلفن همراه گفت: تجهیزات اپراتور سوم تلفن همراه در دو فاز وارد شده  و فاز بعدی خرید تجهیزات هم در حال انجام است اما کماکان اپراتور سوم تلفن همراه از تعهداتش عقب است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet