هدر موبایل
1391/08/12 13:48:10
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(151)

شریف مقدم: وزارت بهداشت در اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری کوتاهی می‌کند

دبیر کل خانه پرستار با بیان اینکه هم اکنون پرستاران در وضعیت نامناسبی قرار دارند گفت: با وجود تلاش نمایندگان مجلس متأسفانه وزارت بهداشت در اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری کوتاهی می کند.
شریف مقدم: وزارت بهداشت در اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری کوتاهی می‌کند دبیر کل خانه پرستار با بیان اینکه هم اکنون پرستاران در وضعیت نامناسبی قرار دارند گفت: با وجود تلاش نمایندگان مجلس متأسفانه وزارت بهداشت در اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری کوتاهی می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/16556.jpg شریف,مقدم:,وزارت,بهداشت,در,اجرای,قانون,تعرفه‌گذاری,خدمات,پرستاری,کوتاهی,می‌کند Icana

محمد شریف مقدم از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با انتقاد از وضعیت کنونی پرستاران در کشور تصریح کرد: متأسفانه وجود مشکلات بسیار در این حوزه موجب بی رغبتی و نابودی پرسنل پرستاری شده است.

وی با بیان اینکه متأسفانه بعد از گذشت 6 سال هنوز قانون تعرفه گذاری پرستاری اجرایی نشده است گفت: با وجود تلاش های نمایندگان مجلس متأسفانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اجرای این طرح کوتاهی کردند.

عضو شورای عالی نظام پرستاری با اعلام اینکه پرستاران برای فرار از مشکلات روی به مهاجرت آورده اند افزود: براساس بررسی های میدانی سالانه افزون بر 600 پرستار به کشورهای خارجی مهاجرت می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet