هدر موبایل
1391/08/12 12:49:10
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(149)

جعفری: امکانات محدود بی‌برنامگی را برای فضای آموزشی رقم می‌زند

دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در اختیار نبودن ۵ درصد از کتب درسی کار و دانش برای دانش آموزان از امکانات محدودی نشأت می گیرد که چنین بی برنامگی را برای فضای آموزشی ایجاد کرده است.
جعفری: امکانات محدود بی‌برنامگی را برای فضای آموزشی رقم می‌زند دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در اختیار نبودن 5 درصد از کتب درسی کار و دانش برای دانش آموزان از امکانات محدودی نشأت می گیرد که چنین بی برنامگی را برای فضای آموزشی ایجاد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20340.jpg جعفری:,امکانات,محدود,بی‌برنامگی,را,برای,فضای,آموزشی,رقم,می‌زند Icana

قاسم جعفری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به در دسترس نبودن 5 درصد از کتاب های درسی کار و دانش برای دانش آموزان گفت: دانش آموزان حق دارند در اولین لحظه از شروع مدارس از همه امکانات از جمله در اختیار داشتن کتب های درسی برخوردار شوند.

نماینده مردم بجنورد، جاجرم، سملقان و مانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این وظیفه از مسئولان وزارت آموزش و پرورش شروع می شود و تا مدیران استان ها و مدارس خاتمه می یابد به همین جهت هر مسئولی وظیفه دارد در مدت زمان تعیین شده رسالت خود را به درستی به سرانجام برساند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه نباید منتظر ماند تا این مشکلات به مرور حل شود افزود: اینکه بنشینیم و بگوییم که اندک اندک کمبود کتب درسی رفع خواهد شد و در دسترس دانش آموزان قرار خواهد گرفت فکر درستی نیست چرا که به فضای آموزشی لطمه می زند.

دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان گفت: ناگفته نماند که محدودیت امکانات چنین بی برنامگی را برای آموزش کشور به همراه دارد در حالی که باید تلاش شود تا این بی تدبیری در اولین فرصت جبران شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet