هدر موبایل
1391/08/12 12:59:16
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(150)

اختری: ساخت فیلم‌های اسلامی با زبان‌های مختلف ضروری است

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در مورد ساخت و اکران فیلم های موهن از سوی استکبار غرب گفت: ما باید در مقابل این اقدامات فیلمهایی در دفاع از اسلام بسازیم و به زبان های مختلف در دنیا پخش کنیم.
اختری: ساخت فیلم‌های اسلامی با زبان‌های مختلف ضروری است دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در مورد ساخت و اکران فیلم های موهن از سوی استکبار غرب گفت: ما باید در مقابل این اقدامات فیلمهایی در دفاع از اسلام بسازیم و به زبان های مختلف در دنیا پخش کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/27983.jpg اختری:,ساخت,فیلم‌های,اسلامی,با,زبان‌های,مختلف,ضروری,است Icana

آیت الله اختری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی در مورد نمایش فیلم های موهن از قبیل فیلم آمریکایی مظلومیت مسلمانان و عبده موته از سوی استکبار غرب، گفت: باید سازمان‌های صدا و سیما، سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دست به دست هم داده و فیلم هایی را در معرفی شخصیت‌های بزرگ اسلامی بسازند و به زبان های مختلف در سراسر دنیا پخش کنند.

وی در مورد مسدود شدن شبکه های ماهواره ای ایرانی از سوی کشورهای غربی افزود: استکبار غرب می داند که شبکه های ماهواره ای ایرانی پیام رسان کلام حق در جهان هستند به همین دلیل مانع از پخش کلام انسانی و علمی آنها می شوند.

اختری تصریح کرد: ما باید از طریق راه اندازی سایت ها تبلیغات دروغین استکبار غرب در مورد جمهوری اسلامی ایران را به گوش جهانیان برسانیم. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet