هدر موبایل
1391/08/12 16:35:03
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(159)

فرج‌اللهی:دانشکده‌خبر نخستین‌بار در رشته خبرنگاری بین المللی دانشجو پذیرش می کند

رئیس دانشکده خبر با اشاره به فعالیت های این دانشکده طی سال ها و ماه های اخیر گفت: دانشکده خبر به دلیل وسعت و گستردگی یک سازمان آموزشی و پژوهشی در عرصه ارتباطات محسوب شده و در راه اندازی رشته ها و مقاطع تحصیلی در زمینه خبرنگاری و اطلاع رسانی جزو اولین ها بوده است.
فرج‌اللهی:دانشکده‌خبر نخستین‌بار در رشته خبرنگاری بین المللی دانشجو پذیرش می کند رئیس دانشکده خبر با اشاره به فعالیت های این دانشکده طی سال ها و ماه های اخیر گفت: دانشکده خبر به دلیل وسعت و گستردگی یک سازمان آموزشی و پژوهشی در عرصه ارتباطات محسوب شده و در راه اندازی رشته ها و مقاطع تحصیلی در زمینه خبرنگاری و اطلاع رسانی جزو اولین ها بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/28421.jpg فرج‌اللهی:دانشکده‌خبر,نخستین‌بار,در,رشته,خبرنگاری,بین,المللی,دانشجو,پذیرش,می,کند Icana

قاسم فرج اللهی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی افزود: با توجه به گستردگی و وسعت فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی دانشکده خبر از حدود 8 سال پیش تلاش برای راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد خبرنگاری بین المللی در دانشکده خبر آغاز شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر مقطع کارشناسی ارشد خبرنگاری بین المللی در دانشکده خبر راه اندازی شده و از سال آینده تحصیلی در این مقطع و از طریق آزمون سراسری دانشجو می پذیرد.

رئیس دانشکده خبر در پایان یادآور شد: با توجه به هجمه رسانه های غربی علیه کشورمان در حوزه های مختلف راه اندازی این مقطع تحصیلی در ارتقاء سطح کیفی و دانش رسانه ای فعالان عرصه ارتباطات مؤثر بوده و به نوعی توانایی رویارویی با رسانه های معاند و بیگانه را در آینده ای نزدیک برای رسانه های داخلی فراهم می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet