ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/08/12 16:16:27
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(158)

کواکبیان:رییس جمهور آینده باید جامعیت داشته باشد

دبیر کل حزب مردم سالاری در خصوص ویژگی های رییس جمهور آینده کشور تصریح کرد: رییس جمهور آینده باید به وضعیت اقتصادی آشنا بوده هم چنین باید علم و شناخت کافی نسبت به نحوه تنظیم روابط بین الملل و سیستم اداری داخل کشور نیز داشته باشد و کارشناسان خبره نیز در هر حوزه بگمارد.
کواکبیان:رییس جمهور آینده باید جامعیت داشته باشد دبیر کل حزب مردم سالاری در خصوص ویژگی های رییس جمهور آینده کشور تصریح کرد: رییس جمهور آینده باید به وضعیت اقتصادی آشنا بوده هم چنین باید علم و شناخت کافی نسبت به نحوه تنظیم روابط بین الملل و سیستم اداری داخل کشور نیز داشته باشد و کارشناسان خبره نیز در هر حوزه بگمارد. https://cdn.icana.ir/d/019/1847.jpg کواکبیان:رییس,جمهور,آینده,باید,جامعیت,داشته,باشد Icana

مصطفی کواکبیان از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:رییس جمهور آینده کشور باید جامعیت داشته باشد به این معنی که باید  در تمامی ابعاد دارای تبحر و نگاه آینده نگر باشد.

نماینده مردم سمنان در مجلس هشتم در ادامه این مطلب افزود: بحث و مشکل امروز کشور تنها سیاسی و یا اقتصادی نیست بلکه بسیاری از مشکلات امروز کشور به مباحث بین الملل کشور گره خورده است.

کواکبیان هم چنین تاکید کرد: رییس جمهور آینده باید به وضعیت اقتصادی آشنا بوده هم چنین باید علم و شناخت کافی نسبت به نحوه تنظیم روابط بین الملل و سیستم اداری داخل کشور نیز داشته باشد و کارشناسان خبره نیز در هر حوزه بگمارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet