هفته دفاع مقدس
1391/08/12 17:14:15
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(162)

امیردریادار سیاری :هیچ کشوری قدرت مقابله با ایران در مرزهای آبی را ندارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به تهدیدات دشمن در ابعاد مختلف و به خصوص بعد نظامی و حوزه مرزهای دریایی گفت: در حال حاضر تمامی نیروهای مسلح کشور از آمادگی لازم برای دفاع از تمامیت ارضی کشور و به خصوص در حوزه دریایی را دارند.
امیردریادار سیاری :هیچ کشوری قدرت مقابله با ایران در مرزهای آبی را ندارد فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به تهدیدات دشمن در ابعاد مختلف و به خصوص بعد نظامی و حوزه مرزهای دریایی گفت: در حال حاضر تمامی نیروهای مسلح کشور از آمادگی لازم برای دفاع از تمامیت ارضی کشور و به خصوص در حوزه دریایی را دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/13692.jpg امیردریادار,سیاری,:هیچ,کشوری,قدرت,مقابله,با,ایران,در,مرزهای,آبی,را,ندارد Icana

امیر دریادار حبیب الله سیاری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و تمامی نیروهای مسلح آمادگی کامل دفاعی در برابر هر گونه تهدیدات احتمالی دشمن را دارند و معتقدند که هیچ کشوری توانایی مقابله با ایران را در آبهای مرزی ندارد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری رزمایش‌های مختلف از سوی نیروی دریایی ارتش و سپاه در آبهای خلیج فارس و دریای عمان تاکید کرد: دشمنان و برخی کشورهای غربی عددی برای نیروهای مسلح کشور محسوب نمی‌شوند و برگزاری این رزمایش‌ها نیز به منظور آمادگی کامل و تثبیت قدرت دفاعی در برابر تهدیدات احتمالی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان یادآور شد: به تمامی ملت ایران این اطمینان را می‌دهم که آبهای مرزی در جهات مختلف تحت کنترل نیروی دریایی ارتش است، البته جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت قصد حمله و  یا تعدی به خاک کشوری را نداشته و در آینده نیز نخواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet