ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/08/13 12:35:07
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(171)

آقامحمدی: رفتار کشورهای عربی در قبال مسلمانان میانمار نابخشودنی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:موضع گیری برخی کشورهای عربی در بحران میانمار به هیچ وجه اعتقادی و اسلامی نیست و قطعا این عملکرد آنان به هیچ وجه قابل بخشش نخواهد بود.
آقامحمدی: رفتار کشورهای عربی در قبال مسلمانان میانمار نابخشودنی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:موضع گیری برخی کشورهای عربی در بحران میانمار به هیچ وجه اعتقادی و اسلامی نیست و قطعا این عملکرد آنان به هیچ وجه قابل بخشش نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/27302.jpg آقامحمدی:,رفتار,کشورهای,عربی,در,قبال,مسلمانان,میانمار,نابخشودنی,است Icana

ابراهیم آقامحمدی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی  گفت: مسلمانان مظلوم میانمار در زمره مظلوم‌ترین افراد روی زمین هستند چرا که نه تنها هیچ حقوقی ندارند بلکه در کشور خودشان نیز به عنوان شهروند شناخته نمی‌شوند. مسلمانان میانمار اجازه ندارند آزادانه ازدواج کنند و حق هیچگونه کسب و فعالیت تجاری را ندارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  مجلس شورای اسلامی  با انتقاد از سکوت کشورهای عربی و کشورهای مدافع حقوق بشر گفت: موضع‌گیری کشورهای عربی در مساله میانمار به هیچ وجه با ارزش‌های اسلامی تناسخ ندارد و آنها برخلاف ادعاهای خود هیچ گونه واکنشی به این کشتار بی رحمانه نمی‌دهند.

وی تاکید کرد: اگر بحث اسلام مطرح است چه فرقی میان مسلمان سوری، لیبیایی و عربستانی وجود دارد. آنها به دنبال حفظ حاکمیت خود هستند و بر همین اساس به عامل غرب درمنطقه تبدیل شده‌اند.

نماینده مردم خرم آباد و درود در مجلس  گفت:کسانی که اقدام به تجهیز مخالفان دولت سوریه می‌کنند و با همان سلاح‌ها مردم سوریه را به قتل می‌رسانند در واقع انتقام رژیم صهیونیستی را از حمایت‌های کشور سوریه از جریان مقاومت می‌گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet