هدر موبایل
1391/08/13 12:43:34
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(172)

همتی: متروی پرند نیمه دوم سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار شهر جدید پرند به احداث متروی شهر جدید پرند که مدت‌هاست ساخت آن آغاز شده اشاره و تصریح کرد: مراحل ساخت متروی شهر جدید پرند که این شهررا به تهران وصل می‌کند در حال پیگیری است که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان شهریور سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
همتی: متروی پرند نیمه دوم سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد شهردار شهر جدید پرند به احداث متروی شهر جدید پرند که مدت‌هاست ساخت آن آغاز شده اشاره و تصریح کرد: مراحل ساخت متروی شهر جدید پرند که این شهررا به تهران وصل می‌کند در حال پیگیری است که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان شهریور سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/28469.jpg همتی:,متروی,پرند,نیمه,دوم,سال,آینده,به,بهره‌برداری,می‌رسد Icana

حسن همتی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: در حال حاضر 10 هزار مسکن مهر در شهر جدید پرند در حال ساخت بوده  که این شهر نیز 100 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است. 

شهردارشهر پرندبا اشاره به روند مناسب ساخت مسکن مهر در شهر جدید پرند گفت: شهرداری شهر جدید پرند به تازگی تشکیل شده که روند ساخت مسکن مهر دراین شهر نیز روند خوبی دارد اما باید سرعت بیشتری بگیرد.

وی در ادامه به احداث متروی شهر جدید پرند که مدت‌هاست ساخت آن آغاز شده اشاره و تصریح کرد: مراحل ساخت متروی شهر جدید پرند که این شهررا به تهران وصل می‌کند در حال پیگیری است که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان شهریور سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار شهر جدید پرند در پایان یادآور شد: مقرر شده تا براساس برنامه‌ریزی تامین آب شرب این شهر از طریق کانال محمدیه انجام شود که این کانال در حال حاضر ظرفیت های لازم برای تامین آب شرب شهر جدید پرند را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet