هدر موبایل
1391/08/14 17:39:53
سرویس سیاسی
آصفری:

برنامه‌ای برای به کارگیری سربازان در سازمان هلال احمر وجود ندارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به کارگیری سربازان وظیفه در سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی مطرح نیست.
برنامه‌ای برای به کارگیری سربازان در سازمان هلال احمر وجود ندارد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به کارگیری سربازان وظیفه در سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی مطرح نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/20678.jpg برنامه‌ای,برای,به,کارگیری,سربازان,در,سازمان,هلال,احمر,وجود,ندارد Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه ای برای به کارگیری سربازان در سازمان هلال احمر مطرح نیست، گفت: نمایندگان ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز به این کمیسیون آمدند تا در خصوص مسائل سربازان و دوره ضروت خدمت با نمایندگان تبادل نظر کنند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات طرح مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با ایراد شورای نگهبان قانون اساسی مواجه شده بود، افزود: ایراد شورای نگهبان به این طرح، با حضور نماینده این شورا در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مرتفع شد و طرح برای ارسال به صحن علنی مجلس آماده شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید حراست از مرزهای کشور تقویت شود، گفت: چگونگی حراست از مرزها رابطه تنگاتنگی با امنیت کشور دارد. تقویت مرزها فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر را مختل و نفوذ گروهک‌ها را به خاک کشور متوقف می‌کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدامات خوبی در زمینه حراست از مرزهای شرقی کشور انجام گرفته اما با توجه به گستردگی مرزها و کمبود اعتبارات، ایجاد دیوار مرزی در مرزهای شرقی کشور، ناتمام مانده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet