هدر موبایل
1391/08/13 09:37:00
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(167)

محجوب خبر داد: کمالی رسما به عنوان کاندیدای خانه کارگر در انتخابات ریاست جمهوری معرفی شد

دبیر کل خانه کارگر گفت: حسین کمالی کاندیدای مورد حمایت خانه کارگر در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است.
محجوب خبر داد: کمالی رسما به عنوان کاندیدای خانه کارگر در انتخابات ریاست جمهوری معرفی شد دبیر کل خانه کارگر گفت: حسین کمالی کاندیدای مورد حمایت خانه کارگر در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/9844.jpg محجوب,خبر,داد:,کمالی,رسما,به,عنوان,کاندیدای,خانه,کارگر,در,انتخابات,ریاست,جمهوری,معرفی,شد Icana

علیرضا محجوب از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی گفت: خانه کارگر حسین کمالی را به عنوان نماینده خود در انتخابات ریاست جمهوری معرفی کرده است.

دبیرکل خانه کارگر با انتقاد از گرانی‌های بی‌سابقه درکشور افزود: به شورای عالی کار پیشنهاد گفتگوی مجدد درباره حداقل حقوق کارگران را داده‌ایم اگرچه این اتفاق درگذشته رسم نبوده اما هیچ وقت گرانی‌ها نیز در این حد نبوده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهردر محلس شورای اسلامی  با بیان این که قانون تغییر حداقل حقوق کارگران را طی یک سال منع نکرده است افزود: درخصوص میزان حداقل حقوق کارگران تا بهمن ماه نمی‌توان عدد مشخصی را بیان کرد.

وی همچنین درخصوص اصلاح قانون کار گفت: قانون برنامه پنجم توسعه بحث اصلاح قوانین تامین اجتماعی و قانون کار را مطرح کرده اما تاکنون تحقق نیافته است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: باید حق اعتراضات کارگران در قانون جدید کار به رسمیت شناخته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet