هدر موبایل
1391/08/13 11:45:30
سرویس فرهنگی
جعفری:

رسانه‌های ایرانی در دنیا مشتری دارند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس باعنوان اینکه، رسانه های ایرانی در دنیا مشتری دارند، گفت : جمهوری اسلامی ایران در برنامه های رادیویی و تلویزیونی خود تنها ندای دوستی و برادری را سر می داد، همین امر و رشد اسلام گرایی در غرب موجب عصبانیت استکبار جهانی شده است.
رسانه‌های ایرانی در دنیا مشتری دارند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس باعنوان اینکه، رسانه های ایرانی در دنیا مشتری دارند، گفت : جمهوری اسلامی ایران در برنامه های رادیویی و تلویزیونی خود تنها ندای دوستی و برادری را سر می داد، همین امر و رشد اسلام گرایی در غرب موجب عصبانیت استکبار جهانی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20340.jpg رسانه‌های,ایرانی,در,دنیا,مشتری,دارند Icana

  قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،افزود:در شرایط امروزجهان که همه ملتهای آزادیخواه در معرض تهاجم  فرهنگی نظام استکبار قرارگرفته اند، هیچ امری مهمتر از اطلاع رسانی و اتحاد مطبوعات جامعه اسلامی نیست.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان ، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:استعمارگران برای حفظ موقعیت خود و استمرار استثمار و بهره‌ کشی از جوامع زیر سلطه، پس از سلطه نظامی با اقدام‌های حساب‌شده، تخریب فرهنگ جوامع زیر سلطه را آغازکردند .

وی ادامه داد: امروزه ما در مسیر جهاد بزرگ فرهنگی و معنوی گام نهاده ایم که هدف آن آگاهی دادن به مسلمانان جهان در جهت دستیابی به حقوق اساسی آنها است.

 نماینده مردم بجنورد افزود : لابی غربیها در مقابله با رسانه های آزادیخواه و عزتمند ایران اسلامی روشن ترین گواه این واقعیت است که  دموکراسی در غرب تنها بازی دست عوامل استکبار است.

 جعفری تصریح کرد :رژیم صهیونیستی و قدرتهای بزرگ تلاش می کنند با انواع توطئه ها در میان مسلمانان، آنها را در مسیری قرار دهند که نتوانند به  به دین شریف اسلام مشرف شوند.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن و برنامه های مخرب ماهواره‌ها برای انحراف نسل جوان،  یاد آور شد : این برنامه ها در جهت ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی در کشورهای  غربی  تهیه می‌شود تا از این راه بتوانند بر اذهان  کودکان  و نوجوانان تاثیر مخرب بگذارند/.

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet