هدر موبایل
1391/08/13 13:10:36
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(176)

منصوری بیدکانی: مسئولان با درک روحیه انقلابی دانش‌آموزان به خدمت‌رسانی مشغول باشند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه روحیه انقلابی دانش‌آموز و دانشجوی ایرانی بعد از گذشت سال‌های طولانی از تسخیر لانه جاسوسی همچنان به قوت خود باقی است، گفت: مسئولان با درک روحیه انقلابی دانش‌آموزان به خدمت‌رسانی مشغول باشند.
منصوری بیدکانی: مسئولان با درک روحیه انقلابی دانش‌آموزان به خدمت‌رسانی مشغول باشند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه روحیه انقلابی دانش‌آموز و دانشجوی ایرانی بعد از گذشت سال‌های طولانی از تسخیر لانه جاسوسی همچنان به قوت خود باقی است، گفت: مسئولان با درک روحیه انقلابی دانش‌آموزان به خدمت‌رسانی مشغول باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/23581.jpg منصوری,بیدکانی:,مسئولان,با,درک,روحیه,انقلابی,دانش‌آموزان,به,خدمت‌رسانی,مشغول,باشند Icana

مجید منصوری بیدکانی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی گفت: روحیه انقلابی دانش‌آموزان و دانشجویان با گذشت سال‌های طولانی از تسخیر لانه جاسوسی همچنان به قوت خود باقی است.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: روحیه انقلابی مردم، دانشجویان و دانش‌آموزان می‌طلبد که مسئولان کشور و سران قوا به دور از هر حاشیه‌آفرینی به خدمت‌رسانی مشغول باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه پیرو فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مسئولان نباید حاشیه‌آفرینی کنند، افزود: باید قدر دانش‌آموز و دانشجوی فداکار و آگاه ایرانی را دانست و به جای حاشیه‌آفرینی به خدمت‌رسانی مشغول بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet