شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/08/13 16:10:19
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(182)

دانشور: در مورد کودک‌آزاری خلأ قانونی وجود دارد

مشاور کمیسیون اجتماعی مجلس و رئیس کمیسیون اخلاق کسب و کار اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به زنان و کودکان آسیب‌دیده اجتماعی گفت: در مورد موضوع کودک‌آزاری خلأ قانونی وجود دارد و قوانین متناسب را نوع جرم تعریف نشده است.
دانشور: در مورد کودک‌آزاری خلأ قانونی وجود دارد مشاور کمیسیون اجتماعی مجلس و رئیس کمیسیون اخلاق کسب و کار اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به زنان و کودکان آسیب‌دیده اجتماعی گفت: در مورد موضوع کودک‌آزاری خلأ قانونی وجود دارد و قوانین متناسب را نوع جرم تعریف نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4607.jpg دانشور:,در,مورد,کودک‌آزاری,خلأ,قانونی,وجود,دارد Icana

فاطمه دانشور از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی اظهار داشت: متاسفانه در برنامه‌ریزی و سیاستگذاری‌های مربوط به موضوعات کلان کودکان کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند که این موضوع ریشه‌ها و دلایل فرهنگی دارد.

وی با بیان اینکه حقوق کودک باید بیشتر مورد توجه قانونگذاران قرار بگیرد، افزود: برخی از قوانین مربوط به حقوق کودک و به ویژه کودک‌آزاری متناسب با شرایط حاضر نیست و باید مورد اصلاح قرار بگیرد.

مشاور کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه بسیاری اززنان آسیب‌دیده اجتماعی از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستند، گفت: باید نهادها و سازمان‌های اجتماعی از زنان آسیب‌دیده و در معرض آسیب حمایت‌های جدی‌تری انجام دهند تا این قشر از حداقل‌های زندگی بهره‌مند شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet