هدر اصلی
1391/08/13 16:58:08
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(183)

پورمحمدی: قانون انتخابات ریاست جمهوری نیازمند بازنگری جدی است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری که مراحل قانونی آن در مجلس شورای اسلامی در حال طی شدن است، گفت: قانون انتخابات ریاست جمهوری نیازمند اصلاح و بازنگری جدی است که مجلس باید این روند را ادامه دهد.
پورمحمدی: قانون انتخابات ریاست جمهوری نیازمند بازنگری جدی است رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری که مراحل قانونی آن در مجلس شورای اسلامی در حال طی شدن است، گفت: قانون انتخابات ریاست جمهوری نیازمند اصلاح و بازنگری جدی است که مجلس باید این روند را ادامه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/10172.jpg پورمحمدی:,قانون,انتخابات,ریاست,جمهوری,نیازمند,بازنگری,جدی,است Icana

مصطفی پورمحمدی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی افزود: زمانی که بنده در وزارت کشور بودم قانون جامع انتخابات تدوین و به تصویب رسید که بخشی از این قانون نیز در حال حاضر در مجلس در حال بررسی است که اصلاحات آن در درون قانون انتخابات ریاست جمهوری گنجانده شده است.

وزیر کشور در دولت نهم ادامه داد: البته اصلاح قانون انتخابات و به‌خصوص انتخابات ریاست جمهوری باید زودتر از اینها آغاز می‌شد که این روند باید ادامه یابد زیرا بنده نیز به اصلاح و بازنگری این قانون خوش‌بین هستم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پایان یادآور شد: اصلاح و بازنگری قانون انتخابات ریاست جمهوری موجب می‌شود تا به‌عنوان مثال اگر حدود 1200 تا 1500 نفر هم در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شوند و 99 درصد آنها تایید صلاحیت نشوند، این موضوع نیز برطرف شده و دشمنان نتوانند از رد صلاحیت 99 درصدی کاندیداها جوسازی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet