هدر موبایل
1391/08/13 18:27:36
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(186)

رجبی: بودجه 92 با محوریت تولید ملی تنظیم شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ارائه لایحه بودجه ۹۲ کل کشور توسط دولت در موعد مقرر قانونی گفت: مهم‌ترین ویژگی بودجه امسال این است که این بودجه باید براساس واقعیت‌ها تنظیم شده و تولید ملی در محوریت قرار گیرد.
رجبی: بودجه 92 با محوریت تولید ملی تنظیم شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ارائه لایحه بودجه 92 کل کشور توسط دولت در موعد مقرر قانونی گفت: مهم‌ترین ویژگی بودجه امسال این است که این بودجه باید براساس واقعیت‌ها تنظیم شده و تولید ملی در محوریت قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20951.jpg رجبی:,بودجه,92,با,محوریت,تولید,ملی,تنظیم,شود Icana

عبدالکریم رجبی از غرفه خبرگزاری خانه ملت ،در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: با توجه به این که کشورهای غربی همواره از تحریم‌های نفتی علیه ایران سخن می‌گویند بنابراین بودجه سال آینده کل کشور باید با کمترین اتکا به نفت و توجه به تولید ملی تنظیم شود.

نماینده مردم مینودشت، کلاله و مراغه تپه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارائه به موقع بودجه 92 کل کشور باعث می‌شود تا فرصت بیشتر برای نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی جهت بررسی بودجه وجود داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان یادآور شد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در تنظیم بودجه امسال باید مدنظر قرار گیرد این است که باید به سمت جلوگیری از خام فروشی نفت پیش برویم و تا حد امکان از فروش فرآورده‌های نفتی برای کشور درآمدزایی داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet