هدر موبایل
1391/08/13 18:24:32
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(185)

هروی: هیات پارلمانی ایران به آلمان سفر می‌کند

رئیس گروه دوستی ایران و آلمان با مثبت ارزیابی کردن سفر هیات پارلمانی آلمان به ایران، افزود: هیاتی از مجلس شورای اسلامی بعد از ماه ژانویه به آلمان سفر می‌کند.
هروی: هیات پارلمانی ایران به آلمان سفر می‌کند رئیس گروه دوستی ایران و آلمان با مثبت ارزیابی کردن سفر هیات پارلمانی آلمان به ایران، افزود: هیاتی از مجلس شورای اسلامی بعد از ماه ژانویه به آلمان سفر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/28503.jpg هروی:,هیات,پارلمانی,ایران,به,آلمان,سفر,می‌کند Icana

جواد هروی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی درباره سفر هفته گذشته هیات پارلمانی آلمان به ایران، گفت: پس از 2 ساعت جلسه کاری هیات پارلمان آلمان با هیات ایرانی تمام اهدافی که مدنظر طرف ایرانی بود محقق شد و دو طرف دیدگاه‌های یکدیگر را در نخستین جلسه ارزیابی کردند.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو طرف ایران و آلمان در این دیدار به دور از چالش‌های سیاسی، پرداختن به موضوعات اقتصادی، فرهنگی و علمی را در دستور کار خود قرار دادند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا نخستین گام را برای تقویت تعاملات دو طرفه به طور جدی بردارند چرا که در کنار همکاری‌های سیاسی باید پارلمان‌های دو طرف همکاری‌های خود را ارتقا ببخشند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همکاری‌های همکاری پارلمانی بین دو کشور را تعامل بین ملت‌ها خواند و تصریح کرد: در پاسخ به سفر هیات پارلمانی آلمان، هیاتی از مجلس شورای اسلامی ایران هم بعد از ماه ژانویه میلادی به آلمان سفر می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet