هدر موبایل
1391/08/13 19:44:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی در مراسم جشن غدیر شهرستان ورامین:

ورامین آمادگی تبدیل شدن به استان را دارد

نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به اینکه دیار قیام ۱۵ خرداد آمادگی تشکیل استان را دارد و این یکی از مطالبات مردم شهرستان ورامین است‌افزود: بارها استراتژیست‌های استان تهران بیان کردند که اگر تهران به سه استان غربی، شرقی و مرکزی تبدیل شود خدمت‌رسانی به مردم این استان بهتر خواهد شد.
ورامین آمادگی تبدیل شدن به استان را دارد نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به اینکه دیار قیام 15 خرداد آمادگی تشکیل استان را دارد و این یکی از مطالبات مردم شهرستان ورامین است‌افزود: بارها استراتژیست‌های استان تهران بیان کردند که اگر تهران به سه استان غربی، شرقی و مرکزی تبدیل شود خدمت‌رسانی به مردم این استان بهتر خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/12845.jpg ورامین,آمادگی,تبدیل,شدن,به,استان,را,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی در سخنرانی گلزار شهدای امامزاده سیدفتح‌الله ورامین  با اشاره به سفر رئیس قوه مقننه به شهرستان ورامین پس از 12 سال تصریح کرد: ولایتمداری بزرگترین دغدغه مردم این شهرستان است و سابقه حضور آنها در صحنه‌های مختلف انقلاب و دفاع مقدس این موضوع را ثابت می‌کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی افزود: خبر بازداشت امام در سال 42 به همه مردم ایران رسید اما این مردم ورامین بودند که کفن‌پوشی کردند و قیام 15 خرداد سرمایه معنوی مردم این شهرستان است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: پس از تبلیغ‌هایی که رسانه‌های غربی علیه ایران انجام دادندمردم با سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی نشان دادند که هر کس در خط ولایت حرکت کند در کنار او هستند و هر کس کمی از این خط زاویه بگیرد مردم با او کاری ندارند.

وی با اشاره به پتانسیل‌ها و معضلات شهرستان ورامین یادآور شد: دیار  قیام 15 خرداد آمادگی تشکیل استان را دارد و این یکی از مطالبات مردم شهرستان ورامین است.

نقوی حسینی افزود: بارها استراتژیست‌های استان تهران بیان کردند که اگر تهران به سه استان غربی، شرقی و مرکزی تبدیل شود خدمت‌رسانی به مردم این استان بهتر خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  در ارتباط با بحث مترو در شهرستان ورامین تاکید کرد: پروژه مترو در این شهرستان پروژه‌ای با زیرساخت‌های آماده است و تنها مشکل راه‌اندازی و ادامه کار مترو در این شهرستان اعتبار می‌باشد و این در حالی است که با تکمیل 40 درصدی زیرساخت‌های مترو این پروژه یک پروژه آماده به حساب می‌آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet