هدر موبایل
1391/08/14 09:29:41
سرویس فرهنگی
حداد عادل با یادآوری افزایش ساخت فیلم‌های ضد ایرانی:

سینماگر ایرانی به وظیفه ملی خود عمل کند

حداد عادل با بیان اینکه سینمای ایرانی در تقابل با سینمای هالیوود موفق نبوده است، گفت: با توجه به افزایش روایت‌های هالیوودی از تاریخ ایران وقت آن است که سینماگر ایرانی نیز به وظیفه ملی خود عمل کند.
سینماگر ایرانی به وظیفه ملی خود عمل کند حداد عادل با بیان اینکه سینمای ایرانی در تقابل با سینمای هالیوود موفق نبوده است، گفت: با توجه به افزایش روایت‌های هالیوودی از تاریخ ایران وقت آن است که سینماگر ایرانی نیز به وظیفه ملی خود عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/603.jpg سینماگر,ایرانی,به,وظیفه,ملی,خود,عمل,کند Icana

حداد عادل در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر(ص) و هم‌چنین اکران آرگو(سفینه)، گفت: دشمنی آمریکا با ایران کاملا معلوم است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آمریکا امتحان خود را در60 سال گذشته نسبت به ایران و همه دنیا پس داده است، افزود: آمریکا در هرجایی که پا گذاشته خود را صاحب یک کارنامه منفی کرده است و کمتر کشور و ملتی است که از آمریکا راضی باشد.

سینماگر ایرانی به وظیفه ملی خود عمل کند

وی با اعتقاد بر اینکه هالیوود سرعت ساخت و انتشار فیلم‌های ضد ایرانی را بیشتر کرده است، ادامه داد: در این شرایط سینماگران ما نیز باید با درک درست ازعملکرد آمریکا در جهان و ایران به وظیفه ملی خود در عرصه هنر سینما عمل کنند و پاسخ مناسبی به روایت‌های هالیوودی غلط داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم، با بیان اینکه سینمای ایران در تقابل با سینمای هالیوود موفق نبوده است، توضیح داد:یک دلیل این است که امکانات ما به اندازه آنها نیست، درعین حال انتظار ما از سینماگران خودمان این است که بیشتر و بهترعمل کنند.

درادامه تولید فیلم‌های موهن "معصومیت مسلمانان" و" آرگو" ضد شخصیت والای حضرت رسول اکرم (ص) و دین مقدس اسلام، اخیرا فیلمی به نام "عبده موته" درمصر به نمایش درآمده که با اعتراض گسترده مسلمانان روبرو شده است.دراین فیلم به ساحت مقدس ائمه اطهار(ع) و بویژه حضرت فاطمه زهرا(س) اهانت شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet