شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/14 09:35:59
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر آیین نامه ای:

تریبون کارشناسی مجلس، جای طرح مسائل تبلیغاتی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تأکید بر اینکه تریبون مجلس محل طرح مسائل کارشناسی است، افزود: نباید از تریبون کارشناسی مجلس استفاده تبلیغاتی کرد چرا که در جامعه فضاسازی شده و این به صلاح مجلس نیست.
تریبون کارشناسی مجلس، جای طرح مسائل تبلیغاتی نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تأکید بر اینکه تریبون مجلس محل طرح مسائل کارشناسی است، افزود: نباید از تریبون کارشناسی مجلس استفاده تبلیغاتی کرد چرا که در جامعه فضاسازی شده و این به صلاح مجلس نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/8394.jpg تریبون,کارشناسی,مجلس،,جای,طرح,مسائل,تبلیغاتی,نیست Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای گفت: تذکر من مربوط به ماده 113 آیین نامه داخلی مجلس مبنی بر لزوم بیان مطالب کارشناسی از تریبون مجلس است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: از رئیس و هیأت رئیسه مجلس تقاضا دارم که به این مسئله توجه کنند که تریبون مجلس، تریبون کارشناسی است و موافق و مخالف باید نظر کارشناسی در صحبت های خود راجع به لایحه و طرح مورد بحث ارائه کنند.

نقوی حسینی با انتقاد از تخطی برخی نمایندگان از این موضوع تأکید کرد: بعضاً از این تریبون مطالبی مطرح می شود که در جامعه فضاسازی می کند.

وی ادامه داد: مثلاً در بحث قبلی مجلس در خصوص استخدام، بحث حقوق کارمندان و کارگران شد و اصلاً این طرح ربطی به این موضوعات ندارد و طرح این مسائل خارج از موضوع، تریبون مجلس را از تریبون کارشناسی به تریبون تبلیغاتی بدل می کند و فضا علیه مجلس ایجاد می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: دیدگاه ها باید کارشناسی، تخصصی و مبتنی بر آمار بیان شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet