خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/08/14 09:35:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر آیین‌نامه‌ای حسینی:

سوال از رئیس جمهور امروز قرائت می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین‌نامه ای سیدمهدی حسینی گفت: طرح سوال از رئیس جمهور در دستور کار نشست علنی امروز مجلس قرار دارد و توسط هیات رئیسه قرائت می شود.
سوال از رئیس جمهور امروز قرائت می‌شود رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین‌نامه ای سیدمهدی حسینی گفت: طرح سوال از رئیس جمهور در دستور کار نشست علنی امروز مجلس قرار دارد و توسط هیات رئیسه قرائت می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/22006.jpg سوال,از,رئیس,جمهور,امروز,قرائت,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمهدی حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) و در تذکر آیین‌نامه‌ای به ماده 212 آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: حدود دو هفته است که استیضاح وزیر جهاد کشاورزی و سوال از رئیس جمهور به هیات رئیسه آمده که از طرح آن در صحن جلوگیری می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس ادامه داد: هیات رئیسه مجلس باید طرح استیضاح وزیر و سوال از رئیس جمهور را در دستور کار قرار دهد.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر آیین‌نامه‌ای حسینی تاکید کرد: طرح استیضاح وزیر جهادکشاورزی به هیات رئیسه آمد که بنا به صلاحدید نمایندگان از دستور کار خارج و امضاها نیز پس گرفته شد، اما طرح سوال از رئیس جمهور در نشست امروز قرائت می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet