هدر موبایل
1391/08/14 09:56:51
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر عزیزی:

ارائه گزارش بررسی بودجه در دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاسم عزیزی مبنی بر لزوم ارائه گزارش بررسی بودجه سالانه تا پایان شهریور به مجلس گفت: ارائه گزارش بررسی بودجه در دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه است.
ارائه گزارش بررسی بودجه در دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاسم عزیزی مبنی بر لزوم ارائه گزارش بررسی بودجه سالانه تا پایان شهریور به مجلس گفت: ارائه گزارش بررسی بودجه در دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه است. https://cdn.icana.ir/d/019/20762.jpg ارائه,گزارش,بررسی,بودجه,در,دستور,کار,کمیسیون,برنامه,و,بودجه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم عزیزی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای گفت: براساس آیین نامه داخلی ماده 55 بند 2 کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات موظف است بر اساس وظایفی نظارتی، به عملکرد بودجه سالانه مجلس رسیدگی کرده و گزارش آن را حداکثر تا پایان شهریور ماه سال بعد جهت اطلاع نمایندگان آماده و چاپ و به نمایندگان اطلاع رسانی نماید.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: براساس آیین نامه نیاز نیست که این گزارش به کمیته نظارت بر نمایندگان ارجاع شود چرا که نمایندگان تخلفی نکرده اند.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: این مسئله تأکید شده است و کمیسیون ارائه این گزارش را در دستور کار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet