هدر موبایل
1391/08/14 10:05:31
سرویس صحن
کوچک‌زاده در تذکر آیین نامه ای:

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره بودجه مجلس به نمایندگان ارائه شود

نماینده مردم تهران،‌ری،‌اسلامشهر و شمیرانات در مجلس با اشاره به اظهارات کامران و برخی واکنش‌ها به وی، گفت: گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره بودجه مجلس به نمایندگان ارائه شود.
گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره بودجه مجلس به نمایندگان ارائه شود نماینده مردم تهران،‌ری،‌اسلامشهر و شمیرانات در مجلس با اشاره به اظهارات کامران و برخی واکنش‌ها به وی، گفت: گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره بودجه مجلس به نمایندگان ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/15674.jpg گزارش,کمیسیون,برنامه,و,بودجه,درباره,بودجه,مجلس,به,نمایندگان,ارائه,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی کوچک‌زاده  در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) در تذکر آیین‌نامه به ماده 114 آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: همانطور که برخی نمایندگان مجلس گفتند، باید کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان شهریور ماه، گزارش بودجه مجلس را ارائه کند، با توجه به اینکه این گزارش ارائه نشد، هرچقدر گفته شود که فلان نماینده اشتباه می‌کند، نتیجه‌ای نخواهد داشت مگر اینکه گزارش کامل بودجه به نمایندگان ارائه شود.

وی با اشاره به اظهارات کامران و برخی واکنش‌ها به وی، افزود: کسی در مجلس نمی‌تواند دیگری را بیرون کند و با لحن تند او را خطاب کند، بنده به این برادران عزیز که به آقای کامران گفتند، برو بیرون، و حرف نزن، می‌گویم که این حرف‌ها به ضرر شماست چون ممکن است روزی شما هم با این مشکلات مواجه شوید.
کوچک‌زاده تصریح کرد: حضرت آقا فرمودند، مجلس جای حرف‌های حکیمانه است حتی اگر نماینده‌ای حرف غلطی زد نباید این‌گونه رفتارها رویه شود.
کوچک‌زاده به لاریجانی گفت:‌آقای رئیس نباید خوشحال شویم که عده‌ای احسنت بگویند و عده‌ای به نمایندگان بگویند برو بیرون شما باید جلوی این رویه را بگیرید. والله قسم بنده بخاطر آرامش مجلس این را می‌گویم.
علی لاریجانی در پاسخ به تذکر کوچک‌زاده گفت: حتی اگر گزارش کمیسیون برنامه و بودجه منتشر شود، مشکل حل نخواهد شد چرا که مبلغ بودجه مجلس در کتاب بودجه نوشته شده است.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: آقای کامران گفتند بودجه مجلس 700 میلیارد است در حالی که اینطور نبود و حتی بودجه عمرانی مجلس هم 30 میلیارد نیست./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet