خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/08/14 10:07:55
سرویس صحن
قاضی پور در اخطار قانون اساسی:

آیا دولت فعلی با حقوق کارگران مخالف است؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن با انتقاد از صحبت های نماینده دولت در صحن علنی در جریان بررسی طرح تعیین تکلیف نیروهای انسانی گفت: تنها ماده ای که به این طرح اضافه شده است موارد مربوط به حقوق کارگری است و از اظهارات نماینده دولت این طور بر می آید که دولت فعلی با حقوق کارگران مخالف است.
آیا دولت فعلی با حقوق کارگران مخالف است؟ عضو کمیسیون صنایع و معادن با انتقاد از صحبت های نماینده دولت در صحن علنی در جریان بررسی طرح تعیین تکلیف نیروهای انسانی گفت: تنها ماده ای که به این طرح اضافه شده است موارد مربوط به حقوق کارگری است و از اظهارات نماینده دولت این طور بر می آید که دولت فعلی با حقوق کارگران مخالف است. https://cdn.icana.ir/d/019/14191.jpg آیا,دولت,فعلی,با,حقوق,کارگران,مخالف,است؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی گفت: اصل سوم قانون اساسی بر لزوم ایجاد امکانات عادله برای جامعه در تمامی زمینه ها تأکید دارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: ما طراحان زمانی که طرح حل تکلیف قراردادهای تأمین نیروی انسانی در دستگاه های اجرایی را می نوشتیم، تمامی کارها با هماهنگی دولت صورت می گرفت و نماینده دولت به طور مرتب در کمیسیون اجتماعی حاضر بودند.

قاضی پور با اشاره به این که کمیسیون تنها یک بند به این طرح اضافه کرد، گفت: در کمیسیون تنها یک بند به این طرح اضافه شد و آن هم مربوط به امور کارگری بود و تقاضای رسیدگی به وضعیت کارگران را داشتیم.

وی تأکید کرد: آیا این دولت با کارگران مخالف است که به اضافه شدن یک بند در خصوص امور کارگری اعتراض دارد؟

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که نباید در اخطار پاسخ نماینده دولت را بدهید، گفت: براساس آیین نامه اگر کمیسیون فرعی یا نماینده دولت نظری داشته باشد، می تواند در صحن نظر خود را ارائه کند و شما می توانید به آن اعتراض کنید اما نباید این اعتراض به عنوان اخطار مطرح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet