هدر موبایل
1391/08/14 11:14:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر:

مجلس و دولت دوشادوش هم تدبیر کنند

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش همکاری های دولتمردان و نمایندگان مجلس، روزهای روشنی در کنترل تورم در کشور در پیش خواهد بود.
مجلس و دولت دوشادوش هم تدبیر کنند نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش همکاری های دولتمردان و نمایندگان مجلس، روزهای روشنی در کنترل تورم در کشور در پیش خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/25198.jpg مجلس,و,دولت,دوشادوش,هم,تدبیر,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا باهنر به ایرنا گفت:افزایش قیمت ها در ماههای اخیر عوامل متعددی دارد که یکی از مهمترین آنها، تحریم ها و فشارهای اقتصادی استکبار جهانی است.
وی خاطرنشان کرد: در صورتی که از ظرفیت های اقتصادی بخوبی استفاده شود، حتی می توان تهدیدهای دشمنان را به فرصت تبدیل کرد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کردنیروی انسانی توانمند و متدین،امکانات و تجهیزات مختلف، موقعیت راهبردی کشور جملگی مواهبی هستند که با مدیریت و استفاده صحیح از آنها می توان ارتقای سطح اقتصادی کشور را رقم زد که تدابیری نیز در این عرصه اندیشیده شده است.
باهنر بیان کرد: در برخی بخش ها نیاز به ریاضت اقتصادی داریم و علاوه بر آن، مجلس و دولت بایستی دوشادوش هم تدبیر کنند تا از امکانات و منابع محدود کشور استفاده بهینه در دستیابی به اهداف صورت پذیرد.
وی افزود: آحاد مردم نیز باید با مراقبت در مصرف کالاها و خدمات و اعتقاد به اینکه استفاده از هر وسیله ایرانی به معنای ایجاد فرصت شغلی برای فرزندان، خانواده ها و فرصتی برای ارتقای سطح کشور است، به یاری دولت و مجلس بشتابند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه در تدبیر امور برخی وقت ها باید به خرد جمعی نیز مراجعه کرد، ادامه داد: بعضی مواقع دولت نیز باید پیش بینی هایی داشته باشد که احساس می شود در این زمینه باید مشکلات را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه ˈدر شرایط کنونی همکاری دولت و مجلس نسبتا خوب استˈ، اظهارامیدواری کرد در قدم نخست مساله افزایش قیمت ها به طور کامل کنترل و در گام بعدی جبران شود چرا که احساس می شود در این شرایط به اقتصاد خانوارها فشار وارد می شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet