خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/14 10:37:32
سرویس صحن
قاضی‌پور:

سوال از رئیس جمهور حق ماست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری آیین‌نامه ای با بیان این که فرمایشات رهبر معظم انقلاب بر روی چشمان ما جای دارد گفت: سوال از رئیس جمهور با توجه به وضعیت آشفته بازار ارز حق ماست.
سوال از رئیس جمهور حق ماست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری آیین‌نامه ای با بیان این که فرمایشات رهبر معظم انقلاب بر روی چشمان ما جای دارد گفت: سوال از رئیس جمهور با توجه به وضعیت آشفته بازار ارز حق ماست. https://cdn.icana.ir/d/019/7760.jpg سوال,از,رئیس,جمهور,حق,ماست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در تذکری آیین‌نامه‌ای با اشاره به این که بنده طرح سوال را امضا کرده و پس هم نگرفته‌ام گفت: نمایندگانی که از طرف ما صحبت می‌کنند وکیل ما نیستند ما خودمان وکیل خودمان هستیم.

نماینده مردم ارومیه  در مجلس شورای اسلامی با بیان این که فرمایشات رهبر معظم  انقلاب بر روی چشمان ما جای دارد و ما نمایندگان سربازان جان بر کف ولایت هستیم افزود: اگر قرار باشد حکم حکومتی رهبری مبنی بر خارج طرح سوال از رئیس جمهور از دستور کار به نمایندگان ارائه شود باید از طریق رئیس مجلس یا در نهایت نایب رئیس اول مجلس تذکرات رهبری به نمایندگان ارائه شود.

وی ادامه داد: با توجه به این که در موضوعات مختلف تا به حال نظرات رهبری را شنیده‌ایم و آن را بر روی چشمان خود گذاشته‌ایم با این حال سوال از رئیس جمهور حق ماست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به این که وضعیت آشفته بازار ارز ایجاب می‌کند، رئیس جمهور در مجلس حاضر شود و با معرفی خائنان، قوه قضائیه با ‌آنها برخورد کند خاطرنشان کرد: می‌خواهیم حقایق روشن شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین‌نامه‌ای قاضی‌پور گفت: طرح سوال از رئیس جمهور از موضوعاتی است که نمایندگان مجلس به عنوان نخبگان جامعه باید درباره آن اظهارنظر و تصمیم‌گیری کنند و ما نیز به عنوان هیات رئیسه وظیفه داریم آن را در دستور کار قرار دهیم.

دکتر علی لاریجانی با بیان این که دستوری از طرف رهبر معظم انقلاب نیامده است افزود: تعجب می‌کنم به راحتی از رهبری خرج می‌شود.

وی با تاکید بر این که دستوری در این زمینه وجود ندارد تصریح کرد: برداشت‌های نمایندگان مجلس از سخنان رهبری محترم است ولی ما براساس آیین‌نامه داخلی مجلس نمی‌توانیم بنابر برداشت برخی، طرح سوال را حذف کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet