هدر موبایل
1391/08/14 09:10:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر باقری:

هیأت نظارت اظهارات کامران درباره بودجه مجلس را بررسی می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر محمد باقری مبنی بر نادرست بودن اظهارات حسن کامران در خصوص بودجه مجلسگفت: هیأت نظارت اظهارات آقای کامران را بررسی می کند.
هیأت نظارت اظهارات کامران درباره بودجه مجلس را بررسی می‌کند رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر محمد باقری مبنی بر نادرست بودن اظهارات حسن کامران در خصوص بودجه مجلسگفت: هیأت نظارت اظهارات آقای کامران را بررسی می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/17117.jpg هیأت,نظارت,اظهارات,کامران,درباره,بودجه,مجلس,را,بررسی,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد باقری در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی گفت: اصل سوم قانون اساسی تأکید دارد که دولت جمهوری اسلامی ایران موظف است برای نیل به اهداف مذکور در اصل دوم، همه امکانات خود را برای اموری از قبیل ایجاد محیط مساعد برای رشد فضایی اخلاقی، براساس ایمان و تقوا و مبارزه با کلیه مظاهر فساد و تباهی، تجمیع نماید.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: صحبت های آقای کامران دروغ محض بود و اگر مجلس با این رویه پیش رود به هیچ وجه فضای اخلاقی رشد نمی کند و این محیط مهیا نمی شود.

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: هیأت نظارت به مسئله مطرح شده در مجلس رسیدگی کرده و نظرش را اعلام می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet