هدر موبایل
1391/08/14 10:54:01
سرویس صحن
نعمتی در تذکر آیین نامه ای:

حقوق ماهانه نمایندگان 2 میلیون و 400 هزار تومان است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از هیأت رئیسه مجلس خواست تا برای پایان دادن به شائبه ها حقوق ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی نمایندگان رسماً اعلام شود.
حقوق ماهانه نمایندگان 2 میلیون و 400 هزار تومان است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از هیأت رئیسه مجلس خواست تا برای پایان دادن به شائبه ها حقوق 2 میلیون و 400 هزار تومانی نمایندگان رسماً اعلام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20708.jpg حقوق,ماهانه,نمایندگان,2,میلیون,و,400,هزار,تومان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکری به استناد به ماده 79 آیین نامه داخلی مجلس گفت: براساس این ماده اگر در جلسه رسمی ضمن نطق و مذلکره تلویحاً نسبت سویی به نماینده‌ها زده شود، این نماینده بدون رعایت دقت حدود 5 دقیقه اجازه نطق خواهد داشت.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: متأسفانه طی هفته گذشته و امروز صبح مسائلی درباره حقوق نمایندگان گفته شده است، که واقعیت ندارد.

وی با اشاره به اظهارات یکی از نمایندگان درباره 700 میلیارد رقم ثبت شده در بودجه کشور برای مجلس، گفت: خواهش دارم که شما به عنوان رئیس مجلس این مورد را اعلام کنید که تنها 2 میلیون و 400 هزار تومان به نمایندگان حقوق داده می شود و بیشتر هم نیست.

وی ادامه داد: حتی 2 میلیون و 400 هزار تومان حقوق نمایندگان ایثارگر و جانباز است که بدون کسر مالیات این حقوق را می گیرند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در حال حاضر برخی ها حقوق 7 میلیون تومانی از جای دیگر می گیرند، گفت: خواهش دارم که رسماً حقوق ماهانه 2 میلیون و 400 هزار تومانی نماینده اعلام شود، آنهایی که از دانشگاه حقوق می گیرند بیشتر است و در صحن صدای آنها بلند است.

رئیس مجلس با قبول تذکر نعمتی گفت: حقوق نمایندگان مجلس قبلاً اعلام شده و من هم چند بار آن را اعلام کرده ام گاهی افراد در بیان مباحث خود بی دقتی می کنند و رسانه ها نیز به آن دامن می زنند حقوق نمایندگان حدود 2 میلیون تومان است و بحثی هم که آقای کامران گفتند درباره حقوق نمایندگان نبود، اشتباه وی این بود که گفتند کل بودجه جاری و عمرانی مجلس 700 میلیارد است که این هم درست نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet