هدر موبایل
1391/08/14 10:55:48
سرویس صحن
ندیمی:

طرح نسبت سوء به نمایندگان خلاف آیین نامه است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ماده های۱۱۳ و ۷۹ آیین نامه داخلی گفت: به نظر می رسد جمعی در مجلس نمی دانند که حدود ۷۰ هزار نفر مطرح شده ،دارای مشاغل اداری و خدماتی هستند و عناوین کارگری و خدماتی نیز به آنها اطلاق می شود و طرح این مسائل تبلیغات است.
طرح نسبت سوء به نمایندگان خلاف آیین نامه است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ماده های113 و 79 آیین نامه داخلی گفت: به نظر می رسد جمعی در مجلس نمی دانند که حدود 70 هزار نفر مطرح شده ،دارای مشاغل اداری و خدماتی هستند و عناوین کارگری و خدماتی نیز به آنها اطلاق می شود و طرح این مسائل تبلیغات است. https://cdn.icana.ir/d/019/26202.jpg طرح,نسبت,سوء,به,نمایندگان,خلاف,آیین,نامه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ایرج ندیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای گفت: ماده 113 آیین نامه داخلی مجلس جزء وظایف هیأت رئیسه است یا در چارچوب اظهارنظر افراد می گنجد؟

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در ادامه این مطلب افزود: براساس ماده 79 نیز نباید نسبت سوء مستقیم یا غیر مستقیم به کسی داده شود.

ندیمی همچنین تصریح کرد: به نظر می رسد برخی در مجلس مطلع نیستند که حدود 70 هزار نفر مطرح شده مشاغل اداری و خدماتی هستند و عناوین کارگری و خدماتی نیز به آنها اطلاق می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet