هدر موبایل
1391/08/14 11:03:23
سرویس اجتماعی
مصری تأکید کرد:

حوزه اشتغال، حیاتی‌ترین بخش خدمات کمیته امداد امام خمینی

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه اشتغال موثرترین بخش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با بیش از ۳۰ سرفصل کاری به عنوان حیاتی ترین بخش به ارائه خدمات به محرومین اشتغال دارند.
حوزه اشتغال، حیاتی‌ترین بخش خدمات کمیته امداد امام خمینی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه اشتغال موثرترین بخش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با بیش از 30 سرفصل کاری به عنوان حیاتی ترین بخش به ارائه خدمات به محرومین اشتغال دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/25548.jpg حوزه,اشتغال،,حیاتی‌ترین,بخش,خدمات,کمیته,امداد,امام,خمینی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از اداره کل  روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) عبدالرضا مصری عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی (ره) که در همایش تخصصی حوزه ی اشتغال و خودکفایی این نهاد شرکت کرده بود ،  طی سخنانی اظهار داشت: چرخه پولی اقتصاد در کمیته امداد امام خمینی(ره) باعث عزت نفس و کرامت انسان‌ها می گردد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: آنچه که در کمیته امداد امام خمینی(ره) باید الگو قرار گیرد ، بحث نظارت‌های سه گانه است که عبارتند از: نظارت اولیه ،  یعنی کشف استعدادها ، نظارت در حین عملیات خودکفا شدن و نظارت بعد از به اشتغال و خودکفایی رسیدن مددجویان که البته این قسمت مهم‌ترین بخش نظارت است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: بخش طولی خدمات کمیته امداد امام خمینی( ره )، تامین معیشت و مستمری برای حیات خانواده های نیازمند و بخش عرضی  فعالیت های این نهاد مقدس، تولید اشتغال برای مددجویانی است که باعث حیات آنها می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet