عید سعید فطر
1391/08/14 11:21:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طبیب‌زاده نوری:

نامزدهای انتخابات فروردین معرفی شوند

نماینده مردم تهران در مجلس، وحدت اصولگرایان در انتخابات آینده را ضروری عنوان کرد و گفت: اصولگرایان باید در انتخابات سال ۹۲ به نامزد واحد برسند و با وحدت وارد عرصه انتخابات شوند.
نامزدهای انتخابات فروردین معرفی شوند نماینده مردم تهران در مجلس، وحدت اصولگرایان در انتخابات آینده را ضروری عنوان کرد و گفت: اصولگرایان باید در انتخابات سال 92 به نامزد واحد برسند و با وحدت وارد عرصه انتخابات شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/20119.jpg نامزدهای,انتخابات,فروردین,معرفی,شوند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛زهره طبیب‌زاده ‌نوری، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه جبهه متبوعش هنوز وارد مصادیق انتخابات ریاست جمهوری نشده است، ورود به انتخابات ریاست جمهوری را زودهنگام عنوان کرد وبه مهر گفت:با توجه به مشکلات کنونی جامعه بویژه در بخش اقتصادی احزاب تشکل ها و رجال سیاسی نباید از هم اکنون وارد ساز و کار انتخابات ریاست جمهوری شوند چراکه اگر به این حوزه ورود پیدا کنند مشکلات کنونی در حاشیه قرار می گیرد و مدیران اجرایی نمی توانند وظایف خود را به نفع مطلوب انجام دهند.

وی افزود: آنچه در حال حاضر مهم است کمک به مدیران اجرایی برای حل مشکلات کنونی است، ضمن آنکه مقام معظم رهبری تاکید کردند که نباید فعالیت های انتخاباتی را از هم اکنون آغاز کرد، تا انتخابات زمان زیادی مانده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در عین حال ادامه داد: جبهه پایداری نیز همانند اصولگرایان به تکلیف سیاسی- شرعی خود عمل خواهند کرد و در زمان معین وارد ساز و کار انتخابات ریاست جمهوری می شود.
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی همچنین وحدت اصولگرایان در انتخابات سال 92 را مهم ارزیابی و تصریح کرد: معتقدم اصولگرایان باید در انتخابات پیش رو به نامزد واحدی دست یابند. همچنین شخصیت های برجسته بویژه روحانیت باید با هم اندیشی و همدلی وارد ساز و کار انتخابات ریاست جمهوری شوند تا بدین وسیله اصولگرایان در این دوره از انتخابات به نظر مشترکی دست یابند.
طبیب زاده نوری با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در فضایی آرام برگزار خواهد شد، اضافه کرد: بدون شک انتخابات سال 88 تکرار نخواهد شد و تمامی نامزدهایی که وارد عرصه انتخابات می شوند در فضایی آرام به ارائه دیدگاه و نقطه نظرات خود خواهند پرداخت و دیگر فضای امنیتی گذشته تکرار نمی‌شود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احزاب، تشکل ها و رجال سیاسی باید بعد از این وارد مصادیق و معرفی نامزدهای خود شوند، تصریح کرد: به نظرم بعد از عید نوروز زمان مناسبی است تا تشکل ها و جریان های سیاسی، نامزدهای خود را به مردم معرفی کنند از الان می توانند رایزنی های داخلی خود را انجام دهند و بعد از عید نوروز مصادیق و رایزنی های خود را رسما اعلام کنند./
 
/
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet