هدر اصلی
1391/08/14 11:45:33
سرویس اقتصادی

تقی‌پوراین هفته در کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات حاضر می‌شود

اعضای کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات جمع‌بندی گزارش جلسه کارگروه با حضور وزیر و مسؤولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در دستور کار این هفته خود دارند.
تقی‌پوراین هفته در کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات حاضر می‌شود اعضای کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات جمع‌بندی گزارش جلسه کارگروه با حضور وزیر و مسؤولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در دستور کار این هفته خود دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/2233.jpg تقی‌پوراین,هفته,در,کارگروه,ارتباطات,و,فناوری,اطلاعات,حاضر,می‌شود Icana

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه بررسی لایحه جامع خاک و ادامه بررسی طرح جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور را در روز یکشنبه در دستور کار خود دارند.

روز دوشنبه نیز اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل با حضور مسؤولین دستگاه‌های اجرائی ذی‌ربط ملی و استان بررسی می‌کنند.

طرح تأسیس سازمان استاندارد ملی ایران در دستور کار روز سه شنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواهد بود.

کارگروه پتروشیمی و صنایع نفت و گاز و کارگروه معدن و صنایع معدنی این هفته با موضوع بررسی امور ارجاعی کمیسیون به کارگروه‌جلسه تشکیل می‌دهند همچنین کارگروه صنعت طرح تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران را بررسی می‌کنند.

کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات با دستور جمع‌بندی گزارش جلسه کارگروه با وزیر و مسؤولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات‌و بررسی محورهای اپراتورهای اول و دوم‌ نشست خواهد داشت.

کارگروه فناوری‌های نوین و هوا فضا نیز با تشکیل جلسه‌ای گزارش دبیر شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص ارائه برنامه‌های شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری و استفاده از صنایع نوین بررسی می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet