حلول ماه ربیع الاول
1391/08/14 12:01:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یحیی زاده:

برخی از سیاست‌های اقتصادی دولت درخور اقتصاد مقاومتی نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:برخی از سیاست‌های بانک‌ها و دولت درخور اقتصاد مقاومتی نیست و باید در این زمینه تجدید نظر شود.
برخی از سیاست‌های اقتصادی دولت درخور اقتصاد مقاومتی نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:برخی از سیاست‌های بانک‌ها و دولت درخور اقتصاد مقاومتی نیست و باید در این زمینه تجدید نظر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4811.jpg برخی,از,سیاست‌های,اقتصادی,دولت,درخور,اقتصاد,مقاومتی,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد نماینده مردم تفت و میبد در مجلس با بیان اینکه توجه به اقتصاد مقاومتی در شرایط فعلی کشور یک ضرورت است، به باشگاه خبرنگاران گفت: در شرایطی که ایران از سوی کشورهای غربی هدف تحریم‌های غیرمنطقی و یک‌سویه قرار گرفته،‌ توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی یک ضرورت است.

وی در ادامه با تشریح ارکان اقتصاد مقاومتی افزود: استفاده کامل و دقیق از توانمندی‌های بخش خصوصی، توجه به اصل 44 قانون اساسی، حمایت مناسب و همه‌جانبه از تولیدکنندگان داخلی، افزایش کیفیت و تنوع کالای داخلی و همچنین فرهنگ‌سازی برای استفاده بیشتر مردم از مصرف تولیدات داخلی از ارکان مهم اقتصاد مقاومتی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات گذشته در اجرای اصل 44 و خصوصی‌سازی در عرصه اقتصادی کشور تاکید کرد.
وی در پایان تصریح کرد: برخی از سیاست‌های انقباضی برخی از بانک‌ها و دولت در خور اقتصاد مقاومتی نیست و باید در این زمینه تجدید نظر شود.
/
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet