حلول ماه ربیع الاول
1391/08/14 12:13:19
سرویس صحن
احمد شوهانی در تذکر شفاهی:

طرح تحقیق و تفحص از جمیعت هلال احمر در دستور کار مجلس قرار گیرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حال حاضر جمعیت هلال احمر تخلفات بسیاری را چه در زمینه استخدام نیروهای ناکارآمد و همین طور اعزام نیرو به خارج از کشور جهت امدادرسانی مرتکب شده که از مجلس می‌خواهم تا تحقیق و تفحص از جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار گیرد.
طرح تحقیق و تفحص از جمیعت هلال احمر در دستور کار مجلس قرار گیرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حال حاضر جمعیت هلال احمر تخلفات بسیاری را چه در زمینه استخدام نیروهای ناکارآمد و همین طور اعزام نیرو به خارج از کشور جهت امدادرسانی مرتکب شده که از مجلس می‌خواهم تا تحقیق و تفحص از جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20128.jpg طرح,تحقیق,و,تفحص,از,جمیعت,هلال,احمر,در,دستور,کار,مجلس,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد شوهانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اخیرا استخدام‌های بدون ضابطه و تشریفات قانونی در جمعیت هلال احمر استان ایلام انجام شده است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حدود 20 نفر از بستگان و نزدیکان روسای جمعیت هلال احمر استان ایلام بدون ضابطه و تشریفات قانونی در این جمعیت به کارگرفته شده‌اند که این مساله خلاف قانون بوده و نوعی پارتی بازی است.

این نماینده مجلس نهم تاکید کرد: استخدام‌های بدون ضابطه و تشریفات قانونی در حالی در جمعیت هلال احمر استان ایلام اتفاق افتاده که نه تنها موجب نارضایتی مردم شده بلکه افراد کارآمد، متخصص و باتجربه‌ای در این استان برای احراز مشاغل جمعیت هلال احمر استان ایلام وجود دارند که از آنها استفاده نمی‌شود.

وی افزود: بسته‌های غذایی 72 ساعته و 24 ساعته ای توسط جمعیت هلال احمر خریداری و هزینه‌های چند صد میلیاردی برای آن صرف شده که براساس تحقیقات انجام شده این بسته‌های غذایی فاسد بوده و کارهای کارشناسی قبل از خریداری انجام نشده است که از مجلس می‌خواهم طرح تحقیق و تفحص از جمعیت هلال احمر را در دستور کار قرار دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان یادآور شد: یکی دیگر از تخلفات جمعیت هلال احمر کشور اعزام نیروهای غیرمتخصص و ناکارآمد جهت امدادرسانی به خارج از کشور است که باید در این زمینه تجدیدنظر شده و اقدامات لازم صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet