هدر موبایل
1391/08/14 12:12:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

مجلس امروز از راهکارهای کنترل بازار ارز گزارش می دهد

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی از قرائت گزارش آسیب شناسی دلایل و تشریح پیامد های نوسانات اخیر بازار ارز و راه حل ها کنترل این نوسانات در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
مجلس امروز از راهکارهای کنترل بازار ارز گزارش می دهد رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی از قرائت گزارش آسیب شناسی دلایل و تشریح پیامد های نوسانات اخیر بازار ارز و راه حل ها کنترل این نوسانات در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/23341.jpg مجلس,امروز,از,راهکارهای,کنترل,بازار,ارز,گزارش,می,دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر با اشاره به قرائت گزارش آسیب شناسی دلایل و تشریح پیامد های نوسانات اخیر بازار ارز و راه حل ها در اولین جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی به مهر گفت: پیشنهاد کمیسیون ویژه برای مدیریت بازار ارز تدوین سیاست هایی در چارچوب اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید است.

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارشناسان مرکز پژوهش ها و دولت در تدوین راهکارهای کنترل بازار ارز مشارکتی فعال داشته اند ادامه داد: مهمترین راهکار کمیسیون ویژه برای کنترل بازار ارز توقف سیستم چند نرخی ارز در طول 3ماه و استقرار سیستم تک نرخی و حمایت از تولید و صادرات است.

وی ادامه داد: در این سیستم دولت به جای اختصاص ارز با نرخ مرجع برای تامین کالاهای استراتژیک غذایی و دارویی به صورت ریالی از کالاهای اساسی مردم حمایت کند.
فولادگر همچنین استقلال بانک مرکزی و مدیریت بازار ارز توسط دولت برای جلب حمایت مردم را از دیگر راهکارهای کنترل نوسانات خواند./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet