هدر موبایل
1391/08/14 12:45:33
سرویس صحن
موسوی نژاد در تذکر شفاهی:

قطع حقوق فوق‌العادگی مناطق بد آب و هوا دور از عدالت است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از قطع فوق‌العادگی بدی آب و هوا از حقوق فعالان این مناطق و نواحی تاکید کرد: حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان از حقوق ساکنان و افراد شاغل در مناطق بد آب و هوا کسر شده است و این افراد چگونه باید با تورم فعلی هزینه زندگی خانواده‌های خود را تامین کنند؟
قطع حقوق فوق‌العادگی مناطق بد آب و هوا دور از عدالت است عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از قطع فوق‌العادگی بدی آب و هوا از حقوق فعالان این مناطق و نواحی تاکید کرد: حدود 200 تا 300 هزار تومان از حقوق ساکنان و افراد شاغل در مناطق بد آب و هوا کسر شده است و این افراد چگونه باید با تورم فعلی هزینه زندگی خانواده‌های خود را تامین کنند؟ https://cdn.icana.ir/d/019/26817.jpg قطع,حقوق,فوق‌العادگی,مناطق,بد,آب,و,هوا,دور,از,عدالت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمهدی موسوی نژاد در جلسه علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) در تذکر شفاهی گفت: در ارتباط با بحث مسکن مهر متاسفانه بخشی از محرومین و مستضعفین برای این که صاحب منزل شدند، مقدار قابل توجهی از داشته‌های خود را وارد این پروژه کردند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در در ادامه مطلب افزود: به دلیل این که گرانی و تورم ایجاد شد، تسهیلاتی که باید به آن ارائه می‌شد تا آورده کمتری برای تهیه مسکن داشته باشند، ارائه نشد.

موسوی نژاد با انتقاد از کوتاهی بانک‌ها در ارائه تسهیلات تاکید کرد: در ارتباط با بانک‌ها نیز تسهیلات بخش خصوصی و تولیدی نیز پرداخت نمی‌شود و این بخش‌ها در اثر این موضوع تحت فشار هستند.

این نماینده مجلس هم چنین به کاهش حقوق کارمندان و فعالان در مناطق بد آب و هوا گفت: یکی از راهکارهای اجرای عدالت این است که باید به حقوق دریافتی افراد مشغول در مناطق بد آب و هوا و کمتر توسعه یافته توجه شود.

وی ادامه داد: مقداری به عنوان فوق‌العادگی آب و هوا به حقوق این افراد اضافه می‌شد که دولت به دلیل نامشخصی آن را حذف کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet