شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/15 15:21:19
سرویس فرهنگی
شجاعی کیاسری :

مظلومیت کشتی سکانس پایانی ندارد

عضو کمیسیون شوراهاو امور داخلی مجلس با بیان اینکه مظلومیت کشتی سکانس پایانی ندارد، گفت: بسیاری از کشتی گیران این مرز وبوم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند .
مظلومیت کشتی سکانس پایانی ندارد عضو کمیسیون شوراهاو امور داخلی مجلس با بیان اینکه مظلومیت کشتی سکانس پایانی ندارد، گفت: بسیاری از کشتی گیران این مرز وبوم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند . https://cdn.icana.ir/d/019/4679.jpg مظلومیت,کشتی,سکانس,پایانی,ندارد Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه  ملت،افزود:هم اکنون  در کشور توجه به فوتبال در مقایسه با تیم‌های کشتی و سایر ورزش‌های دیگر، بسیار بالاست، هر چند این رشته هم باید مورد توجه باشد، ولی ما در پی توجه بیشتر به عدالت در زمینه اختصاص بودجه‌ها برای رشته‌های مختلف ورزشی هستیم.

نماینده مردم ساری درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با وجود ورزشکاران توانمند در کشتی فرنگی حامیان مالی به اندازه  فوتبال به آن توجه نمی‌کنند، از همین رو موفقیت در عرصه‌های مختلف ورزشی برنامه‌ریزی مدون و کارشناسی را می‌طلبد. اینکه در سال‌های اخیر ورزش ایران در برخی رشته‌ها روندی رو به رشد داشته و در چند رشته نیز تا مرز جهانی شدن و کسب عناوین مختلف بین‌المللی پیش رفته غیر قابل کتمان است.

وی  با اشاره به لزوم توسعه ورزش همگانی در کشور، افزود :امروزه ثابت شده که ورزش یکی از ضروریات زندگی بشر است. ورزش کردن نه تنها به افزایش آمادگی جسمانی می انجامد، بلکه برای تقویت روح و روان نیز مفید است.

شجاعی کیاسری ادامه داد: جلوگیری از گسترش ناهنجاری ها و بزهکاری های اجتماعی، مقابله با اعتیاد، ایجاد امید و ارتقای بهره وری از نتایج سرمایه گذاری های مادی و معنوی برای گسترش ورزش همگانی است..

 عضو کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس، یاد آورشد: تبلیغ و اطلاع رسانی مستقیم درخصوص فواید ورزش کردن ازطریق صدا و سیما، مطبوعات چاپی و الکترونیکی، خبرگزاری ها و سایت های اینترنتی نیز برای ارتقای سطح آگاهی های مردم بسیار موثر است./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet